Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Bez kategorii  >  Bieżący Artykuł

SZKOLENIE W JASZKOWIE: TRADYCYJNE POWOŻENIE

W Jaszkowie 16 marca (sobota) o godz. 16,30 odbędzie się szkolenie dla osób zainteresowanych Tradycyjnym Powożeniem. Jest ono organizowane w ramach cyklu przygotowań do pierwszego w historii Międzynarodowego Konkursu Tradycyjnego Powożenia,

W Jaszkowie 16 marca (sobota) o godz. 16,30 odbędzie się szkolenie dla osób zainteresowanych Tradycyjnym Powożeniem. Jest ono organizowane w ramach cyklu przygotowań do pierwszego w historii Międzynarodowego Konkursu Tradycyjnego Powożenia, który odbędzie się w tym roku na terenie przepięknie położonego Zamku Książ (20-21 lipca). Szkolenie prowadzone będzie przez Andrzeja Novaka-Zemplińskiego oraz moją skromną osobę.
Jest ono otwarte nie tylko dla uczestników zawodów, ale dla wszystkich zainteresowanych tematem, a szczególnie dla tych, którzy chcieliby wziąć udział w naszym konkursie lipcowym. Koszt udziału w szkoleniu – 20 zł, koszt kolacji, która rozpocznie się o godz. 19.00 – 30 zł.
Zgłoszenia na prosimy wysyłać pod adres: hpp-d@wp.pl lub telefonicznie: 604 78 91 99
Jeśli wśród uczestników będą chętni do zaliczenia egzaminu na Brązową Odznakę w Powożeniu PZJ, to taki egzamin odbędzie się w Jaszkowie.
Zapraszam
Ireneusz Kozłowski

    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.