Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  artykul_glowny  >  Bieżący Artykuł

RADOŚCI I USMIECHÓW W GALOPIE

FOTO: FAPA-PRESS

Czego z okazji Świąt Wielkanocnych życzą koniarze sobie i nam? Z takim pytaniem zwróciliśmy się do kilkorga bohaterów naszych artykułów. Oto co usłyszeliśmy:


 

IZABELLA ZAWADZKA; FOTO:FAPA-PRESS

IZABELLA PAWELECZAWADZKA, redaktorka naczelna kwartalnika „Araby Magazine”, Honorowy Prezes Polskiego Związku Hodowców Koni Arabskich: z okazji  Świąt Wielkiej Nocy i zbliżającej się wiosny, życzę wszystkim „Końskim Ludziom” udanego sezonu, sukcesów hodowlanych i jeździeckich, wiary w zwycięstwo oraz wielu miłych i dobrych chwil spędzonych w towarzystwie swoich ulubieńców.

EWA SZARSKA; FOTO: FAPA-PRESS

Prof. dr hab. EWA SZARSKA: międzynarodowy sędzia rajdowy, autorka książek i licznych prac naukowych z zakresu fizjologii wysiłku koni: jeźdźcom życzę gorącej baby pod kocem; amazonkom: malowanych jaj; koniom: myślących jeźdźców!

JACEK KLUSZEWSKI; FOTO: FAPA-PRESS

JACEK KLUSZEWSKI: architekt, jeden z nielicznych w kraju projektantów ośrodków jeździeckich: życzę sobie i wszystkim koniarzom, by powietrze było wolne od owadów i byśmy szybko usłyszeli, jak nasze konie chrupią świeżą wiosenną trawę.

MARIUSZ KRZEMIŃSKI; FOTO: FAPA-PRESS

MARIUSZ  KRZEMIŃSKI, aktor: w związku z narodzinami mojego syna, emocjami i szczęściem, jakie fakt ten ze sobą niesie, życzę wszystkim podobnych innowacji. Właścicielom koni życzę źrebaków! Instruktorom  – nowych kursantów na wiosnę! Kursantom – nowych miłości do koni! A wszystkim razem: jak najwięcej radości i uśmiechów w galopie!

PIOTR MICHNIKOWSKI; FOTO: FAPA-PRESS

PIOTR MICHNIKOWSKI, rzeźbiarz, muzyk, autor piosenek: życzę nie tylko koniarzom, by rząd, przepisy i urzędnicy przestali przeszkadzać ludziom żyć, a zaczęli pomagać.

 

PS O koniarzach, którzy odpowiedzieli na nasze pytanie, można przeczytać na łamach HEJ NA KOŃ wpisując ich nazwisko w wyszukiwarkę na głównej stronie portalu.

    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.