Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Bez kategorii  >  Bieżący Artykuł

VIVA: KOŃSKA PARA POTRZEBUJE POMOCY

Damka z dnia na dzień widziała coraz słabiej, aż w końcu straciła wzrok.

FOTO VIVA

Damka z dnia na dzień widziała coraz słabiej, aż w końcu straciła wzrok. Trafiła do schroniska. Wrzucono ją w stado koni. Nieustannie musiała walczyć o przetrwanie. Stado nie akceptowało słabszej klaczy.

Świat był wrogim miejscem dla ślepej Damy, aż do dnia, gdy do schroniska trafił Paj. Od razu stali się nierozłączni. On potężny i silny, ona mała i
krucha. Paj towarzyszył jej w każdej chwili, przewodził, stał się jej oczami. Życie Damy odmieniło się.
I tak żyliby sobie beztrosko w naszym schronisku, gdyby Paj nie zachorował. Schronisko, w którym przebywają konie przejęliśmy w zeszłym roku. Od początku leczyliśmy Paja, ale jego stan stawał się coraz gorszy. Paj ma problemy z zębem, który trzeba zoperować. Doszło do infekcji przetoki. Taką operację można przeprowadzić tylko w klinice dla koni. Dama stała się apatyczna, jakby czuła chorobę Paja. Nie możemy ich rozdzielić, muszą
pojechać do kliniki razem. Razem żyją – razem chorują…
Paja trzeba jak najszybciej zoperować. Potrzebujemy na ten cel 2500 złotych. Czas odgrywa tu ważną rolę. Akcja trwa do 15 kwietnia. Prosimy, pomóżcie nam uratować życie Paja! Bez niego stracimy również Damę, która bez niego nie przeżyje.
http://ratujkonie.pl/numery-kont/
Więcej informacji można znaleźć pod numerami telefonów:
biuro 22 349 97 74
Iwona 797 649 508
Dominika 797 649 509

ŚNIEŻKA; FOTO VIVA

Śnieżka ocalona!

Dzięki szybkiej reakcji na nasz apel, Śnieżka została uratowana. Dziękujemy Wam bardzo za zaangażowanie. Gdyby nie Wasza pomoc, nigdy by nam się nie udało!
Teraz klaczka jest już pod naszą opieką i nie zagraża jej żadne niebezpieczeństwo. Jeszcze w trakcie trwania naszej akcji odezwały się do nas osoby zainteresowane jej adopcją. Spośród wielu wybraliśmy dom adopcyjny w województwie łódzkim, gdzie Śnieżka ma towarzystwo innych adoptowanych koni.

Jesteśmy organizacją Pożytku Publicznego www.1procent.viva.org.pl

    Print       Email

Jedna odpowiedź do “VIVA: KOŃSKA PARA POTRZEBUJE POMOCY”

  1. aldonaa pisze:

    Im więcej czytam o koniach tym bardziej jest mi szkoda
    https://www.youtube.com/watch?v=wbNgS48mzX4
    biednae cierpią ale fajnie że tacy młodzi ludzie z wrocławia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.