Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Bez kategorii  >  Bieżący Artykuł

BOBROWY STAW OTWARTY

Stajnia Bobrowy Staw w Sowiej Woli opodal Warszawy została oficjalnie otwarta w miniony weekend (7-9 czerwca).

 

KATARZYNA MILCZAREK; FOTO FAPA-PRESS

Stajnia Bobrowy Staw w Sowiej Woli opodal Warszawy została oficjalnie otwarta w miniony weekend (7-9 czerwca). Na dzień dobry odbyły się Ogólnopolskie Zawody w Ujeżdżeniu CDN z udziałem Katarzyny Milczarek.

Królowa tej dyscypliny dosiadała m.in. swojego najlepszego konia Ekwadora, podkreślając tym samym rangę zawodów – startuje z nim przede wszystkim w zawodach międzynarodowych.

Z OKAZJI OTWARCIA BOBROWEGO STAWU ORGANIZATORZY ZAPEWNILI WIELE ATRAKCJI POZASPORTOWYCH DLA DZIECI I DOROSŁYCH; NA ZDJĘCIU AKTORZY GRUPY TEATRALNEJ „AKT”; FOTO: FAPA-PRESS

Na profesjonalizm organizatorów, przede wszystkim właścicielki stajni Agnieszki Polityło-Aluwihare, zwracał uwagę podczas konferencji prasowej sędzia główny zawodów, dr Wojciech Markowski, który  na koncie ma sędziowanie m.in. na Igrzyskach Olimpijskich. Wielkie brawa więc dla nowej Stajni, a my już wpraszamy się na kolejne zawody, tym razem Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza (30.08 – 1.09.2013).
(wyniki Ogólnopolskich Zawodów w Ujeżdżeniu CDN znajdują się na stronie organizatora http://www.zawodybobrowystaw.pl/wyniki.html). /jp/

PS  O Agnieszce Polityło-Aluwihare piszemy  na stronie https://hejnakon.pl/?p=3558

 

 

 

    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.