Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Bez kategorii  >  Bieżący Artykuł

PRYMUSKA

Jeszcze przed Świętami, 27 marca, trafi na rynek najnowsza powieść Ewy Bagłaj „Prymuska”.

Jeszcze przed  Świętami, 27 marca, trafi na rynek najnowsza powieść Ewy Bagłaj „Prymuska”. To dalszy ciąg przygód bohaterki „Broszki” i „Dublerki” –  dziewczyny obdarzonej talentem do wplątywania się w zagadkowe historie. W „Prymusce” Broszka spełnia swoje wielkie marzenie i zostaje wolontariuszką na obozie dla niepełnosprawnych. Razem z nią, do malowniczej stadniny na Podlasiu, trafia tytułowa postać – zdolna, śliczna i bogata jedynaczka. Ona ma wszystko… także pewną tajemnicę. Sensacyjnych odkryć będzie zresztą więcej. Także chłopak Broszki ma jej do powiedzenia coś, co wystawi ich związek na ciężką próbę. Powieść dla tych, którzy (nie) boją się zaufać.
Prymuska/ Ewa Bagłaj. – Wydawnictwo „MUZA”, 2013

    Print       Email

6 odpowiedzi na “PRYMUSKA”

 1. gabryśka pisze:

  o kurcze—jak fajnie! — nie moge sie juz doczekać tej trzeciej czesci—Pani Ewo ja bardzo lubie jak pani pisze—ja jestem ta Gabryśka —może pani pamieta— ze spotkania wPKiN na targach ksiazek—ze Słoneczna dziewczyna Pani wtedy byla—pozdrawiam 😀

 2. jowita_p pisze:

  Cieszę się,że jest w końcu i trzecia część:) Broszka średnio mi się podobała, ale Dublerka to już bardzo. Ciekawe, do której ta będzie bardziej podobna?

 3. magda pisze:

  jaka ładna okładka!

 4. Iwona pisze:

  No proszę… a juz straciłam nadzieję, że trzecia się w ogóle ukaże..;) Pamiętam jak w jakimś wywiadzie była mowa o tym, że to ma być o koniach w hipoterapii

 5. kasia zeusowa pisze:

  Jest nie tylko o hipoterapii. Polecam.

 6. Anna pisze:

  Na stronie konserwatyzm.pl można przeczytać recenzję tej powieści

  http://www.konserwatyzm.pl/artykul/9842/ewa-baglaj-prymuska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.