Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  artykul_glowny  >  Bieżący Artykuł

HIPOTERAPIA WRÓCIŁA NA URSYNÓW

Fundacja Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym Hipoterapia, która ponad 30 lat funkcjonowała na terenie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, znalazła po półtorarocznej przerwie nową siedzibę.

Nowa siedziba Fundacji; foto EDYTA TWARÓG

Fundacja Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym Hipoterapia, która ponad 30 lat funkcjonowała na terenie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, znalazła po półtorarocznej przerwie nową siedzibę. Też na Ursynowie, tyle że na terenie Torów Wyścigów Konnych.

Konie zadomawiają się w nowym miejscu; foto EDYTA TWARÓG

Władze uczelni rozwiązały umowę najmu z powodu budowy autostrady A2. Tam, gdzie pod pacjentami stępowały konie, tam mknąć będą samochody.

Rękawy zakasali m.in. wolontariusze; foto EDYTA TWARÓG

Przez ponad rok szukano dogodnej lokalizacji. Z każdym miesiącem nadzieje malały, konie spędzały czas na wiecznych wakacjach w Krzyżewie na Podlasiu, a Fundacja zmieniła nazwę na „Konik na biegunach”. Na szczęście udało się znaleźć lokum na terenie Torów Wyścigów Konnych. Zajęcia przy ulicy Puławskiej 266 (bliżej ul. Bokserskiej) już trwają. (ET)

Na zajęciach; foto EWA KWIECIEŃ

    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.