Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Bez kategorii  >  Bieżący Artykuł

KLUB GAJA: POMÓŻ NAM RATOWAĆ ZWIERZĘTA

Na potrzeby kampanii 1 % dla przyrody i zwierząt Klub Gaja przygotował praktyczne zakładki do książek…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na potrzeby kampanii 1 % dla przyrody i zwierząt Klub Gaja przygotował praktyczne zakładki do książek. Zamieszczone na nich zdjęcia i informacje w najlepszy sposób pokazują, jak wykorzystujemy przekazany nam 1 % podatku. Zakładki można rozdać znajomym, zanieść do firmy czy instytucji.

Aby otrzymać zakładki prosimy napisać do Klubu Gaja (klubgaja@klubgaja.pl), w treści e-maila podając adres wysyłki i liczbę zakładek jaką chcieliby Państwo otrzymać. Zakładki można rozpowszechnić wśród znajomych, przyjaciół, współpracowników czy rodziny, aby każdy dowiedział się, że może przekazać swój 1% podatku na ratowanie zwierząt i ochronę przyrody.

To dzięki wsparciu darczyńców, sympatyków i przyjaciół Klub Gaja może od 27 lat realizować rzeczywiste działania na rzecz środowiska naturalnego i poszanowania praw zwierząt. Dzięki Państwa wsparciu i naszej wspólnej pracy w 2014 roku m.in.:

  • uratowaliśmy cztery kolejne konie przeznaczone na rzeź, chore i zaniedbane: Antałka, Parkura, Gasa i Dancer Wild, pomagaliśmy także w leczeniu i utrzymaniu ponad dwudziestu koni Klubu Gaja znajdujących się w adopcji;
  • pomagaliśmy zwierzętom i podejmowaliśmy interwencje m.in. w sprawie koni w Morskim Oku, karpi, płazów, bobrów, kormoranów i bączków, wsparliśmy także budowę specjalistycznej woliery dla ptaków wymagających rehabilitacji i opieki;
  • pomagaliśmy obywatelom, udzielając ponad 300 porad dotyczących ochrony zwierząt i przyrody;
  • zebraliśmy blisko 350 ton makulatury w akcji „Zbieraj makulaturę, ratuj konie”,
  • posadziliśmy ponad 130 tysięcy drzew w ramach programu Święto Drzewa;
  • otoczyliśmy opieką ponad 130 rzek, potoków, stawów, jezior w 167 miejscach w Polsce w ramach programu Zaadoptuj rzekę;
  • ponad 130 tysięcy osób podjęło razem z nami realne działania dla przyrody i zwierząt uczestnicząc w naszych programach, akcjach i kampaniach. Dziękujemy!

Mogą Państwo przekazać  na działania Klubu Gaja rozliczając się za pomocą Bezpłatnego Programu PIT lub w deklaracji PIT wpisując nasz KRS: 0000120069.

 

    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.