Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Bez kategorii  >  Bieżący Artykuł

HIPPONALIA – 5 KWIETNIA – WROCŁAW

Wielka Gala Jeździecka zbliża się wielkimi krokami.


Wielka Gala Jeździecka zbliża się wielkimi krokami. Organizatorzy zadbali o wyjątkowe atrakcje! Uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w loterii „Specjalnej”, w której nagrodą główną jest koń ufundowany przez OSK Michalscy.

Hipponalia rozpoczną się o godz. 17:00 w Klubie Biznesowym na Stadionie Wrocław. Warto przyjechać już na początek imprezy, ponieważ około 17:45 odbędzie się losowanie nagród w „Małej” loterii. Uczestnicy wydarzenia będą mogli zdobyć m.in. voucher na weekendowy pobyt dla dwóch osób w Uzdrowisku Cieplice. Ponadto do wygrania będą również bony zakupowe do sklepów jeździeckich Briar, HHP i UniCase. Po emocjach związanych z pierwszą rundą loterii, goście Klubu Biznesowego będą mieli okazję poznać gospodarzy Hipponaliów: Marcina Prokopa oraz Karolinę Ferenstein-Kraśko.

Hipponaliom towarzyszą również targi produktów oraz sprzętu jeździeckiego. Na stoiskach wystawców będzie można obejrzeć nowości rynkowe i porozmawiać o nich z samymi producentami. Uczestnicy Wielkiej Gali Jeździeckiej wezmą również udział w testach Toyoty Hilux. Atrakcje wieczorne o godz. 19:00 rozpocznie pokaz mody marek horZe i B/Vertigo oraz iluminacje świetlne Stadionu Wrocław.

Po wręczeniu nagród w Wielkim Plebiscycie Hipponaliów odbędzie się losowanie nagród w loteriach: „Dużej”, „Grand Prix” i „Specjalnej”. Goście imprezy będą mogli zawalczyć o m.in. oficerki do jazdy konnej, ufundowane przez firmę Hippica, bon do butiku Piazza di Moda o wartości 1000 zł, szafę jeździecką UniCase czy Toyotę Land Cruser na weekend. Główną nagrodą będzie młody koń, którego sponsorem jest OSK Michalscy.

Wieczorna integracja potrwa aż do 3:00 nad ranem. Uczestnicy Hipponaliów będą wspólnie się bawić przy muzyce zespołu Ustronsky i Karoliny Kidoń, finalistki programu „Bitwa na głosy!”. Zapowiada się wspaniała zabawa!

Szczegółowy program Hipponaliów

 

***

Hipponalia to cyklicznie odbywająca się Wielka Gala Jeździecka, mająca na celu wspieranie i promowanie jeździectwa w Polsce. Jest to największe tego typu wydarzenie w kraju, na którym spotykają się najlepsi zawodnicy, trenerzy, sponsorzy oraz cała rzesza miłośników jeździectwa.

 

 

Hipponalia to cyklicznie odbywająca się Wielka Gala Jeździecka, mająca na celu wspieranie i  promowanie jeździectwa w Polsce. Jest to największe tego typu wydarzenie w kraju, na którym spotykają się najlepsi zawodnicy, trenerzy, sponsorzy oraz cała rzesza miłośników jeździectwa.

Tegoroczna, 4. edycja Hipponaliów odbędzie się na Stadionie Wrocław 5 kwietnia. Imprezie towarzyszy Plebiscyt na najlepszego jeźdźca, trenera, luzaka i mecenasa jeździectwa 2013 roku. Ponad to organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla uczestników gali, m.in. loterię, pokaz mody oraz koncert zespołu Ustronsky i Karoliny Kidoń, znanej z programu „Bitwa na głosy”.

– See more at: http://hejnakon.pl/?p=10145#sthash.5ckf2UZC.dpuf

 

    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.