Trzeci raz w tym sezonie w weekend 13-14 czerwca zawodnicy zgromadzili się na starcie kolejnych kwalifikacji tegorocznego Pucharu Sielanki.
Mimo upalnej pogody zawody przebiegły sprawnie i bezpiecznie, najlepsze pary zostały nagrodzone nie tylko brawami, ale także nagrodami rzeczowymi. Zawody są współfinansowane ze środków otrzymanych od Samorządu Województwa Mazowieckiego.Następne zawody z cyklu Pucharu Sielanki odbędą się 25 i 26 lipca, a wcześniej od 2 do 4 lipca zapraszamy na Mistrzostwa Polski w Skokach.
Sobota 13 czerwca 2015
KONKURS NR 1 LL 80 cm Towarzyski
- Nessino – Hanna Choińska – KJ Dworek Okuniew
- Domino – Sara Patejko – KJ Aromer Józefin
- Avril – Zuzanna Karczewska – JKS Equita
KONKURS NR 2 LL 90 cm Towarzyski
- Forster – Krzysztof Prasek – BPK
- Ravecco S – Blanka Jędrzejczak – JKS Equita
- Mequini – Marek Wajda – JKS Karolina
KONKURS NR 3 klasy L
- Malibu – Wojciech Radwański – KJ Huzar Józefów
- Wigor – Aleksandra Żbikowska – Polski Polo Klub Brochów
- Pasja – Weronika Maciak – JKS Eqiuta
KONKURS NR 4 klasy P
- Berania – R – Tomasz Patron – TKJ Garbówek
- Emanor – Anna Seroka – KJ Aldragho
- Raf Lider – Klaudia Suchożebrska – KJ Szwadron RP
KONKURS NR 5 klasy N
- Zender – Kamila Derlatka – KJ Aldragho
- Alsagana – Anna Więcek – KJ Aromer Józefin
- Candy Kiss – Tomasz Patron – TKJ Garbówek
KONKURS NR 6 klasy C
- Inka – Magdalena Prasek – BPK
- Czandra – Anna Więcek – KJ Aromer
- Okarino – Adam Grzegorzewski – Agro – Aves Gajewniki
Niedziela 14 czerwca 2015
KONKURS NR 7 LL 80 cm Towarzyski
- Domino – Sara Patejko – KJ Aromer Józefin
- Rainbow 63 – Łukasz Jończyk – BPK
- Rainbow 63 – Agata Konieczka – SKJ Legia Kozielska
KONKURS NR 8 LL 90 cm Towarzyski
- Avril – Zuzanna Karczewska – JKS Equita
- Gaucho S – Zuzanna Tomaszewska – JKS Equita
- Dama Karo – Michał Bazyl – JKS Karolina
KONKURS NR 9 klasy L
- Wigor – Aleksandra Żbikowska – Polski Polo Klub Brochów
- Pałasz – Bartosz Janiszek – SJ – Mar – Rom Wałsnów
- Gwizdek – Alicja Sadłos – KJ Huzar
KONKURS NR 10 klasy P
- Malibu – Wojciech Radwański – KJ Huzar Józefów
- Fredora – Ewelina Polska – WKJ Lublin
- Berania – R – Tomasz Patron – TKJ Garbówek
KONKURS NR 11 klasy N
- Madżil – Łukasz Jończyk – BPK
- Alsagana – Anna Wiecek – KJ Aromer Józefin
- Czandra – Anna Wiecek – KJ Aromer Józefin
KONKURS NR 12 klasy C
- Casablanca – Adam Grzegorzewski – Agro – Aves Gajewniki
- Czandra – Anna Wiecek – KJ Aromer Józefin
- Madżil – Łukasz Jończyk – BPK