Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Bez kategorii  >  Bieżący Artykuł

BERNI ZAMBAIL W ANKA RANCHO 5-7 KWIETNIA

Anka Rancho zaprasza na kolejne szkolenie z wybitnym szkoleniowcem jeździectwa Bernim Zambail`em, sześciogwiazdkowym Master Instructor PNH. Szkolenie…

Berni Zambail w pracy. Fot. Archiwum Anka Rancho.

Anka Rancho zaprasza na kolejne szkolenie z wybitnym szkoleniowcem jeździectwa Bernim Zambail`em, sześciogwiazdkowym Master Instructor PNH.

Szkolenie odbędzie się w dniach 5-7 kwietnia 2024 r. w Anka Rancho, w godzinach od 9.00 do 17.00 z przerwą na obiad. Zapraszamy słuchaczy (bez koni). Każdy dzień szkolenia to potężna dawka wiedzy.

Koszt kursu:
200 zł. za jeden dzień uczestnicząc w całym trzydniowym kursie;

250 zł za jeden dzień uczestnicząc w dwóch dniach kursu

300 zł. za uczestnictwo tylko w jednym wybranym dniu kursu.
Szczegóły zaliczkowych opłat i rezerwacji miejsc na stronie

Kurs z Bernim Zambail 6 * Mistrzem Instruktorem PNH | Facebook

O Bernim Zambail`u:
Berni Zambail to najwyżej odznaczony instruktor Parelliego w Europie i jeden z najlepszych na świecie instruktorów Parelli Natural Horsemanship. Szkoli konie mając na uwadze ich dobrostan, kładzie ogromny nacisk na psychologiczny aspekt treningu. Berni to nauczyciel, z lekcji którego wyniesie wiele każdy bez względu na stopień swoich umiejętności – od początkujących, przez osoby zaawansowane, a kończąc na właścicielach koni zaklasyfikowanych jako trudne czy niebezpieczne. Jego osobistym celem w jeździectwie jest wyrafinowanie w ujeżdżaniu klasycznym, co oznacza nic innego jak lekkość. Współpracuje ze specjalistami od jazdy konnej, takimi jak Michel Henrigues (uczeń i przyjaciel Nuno Oliveiry), Bent Branderup, Fritz Stahlecker, Mike Bridges i oczywiście wielokrotnie z Patem i Lindą Parelli.

Jako sześciogwiazdkowy instruktor Parelli, Berni prowadzi kursy, obozy, warsztaty i prywatne lekcje na wszystkich czterech poziomach Savvy (Online, Liberty, Freestyle i Finesse). Jako Master Instructor Parelli jest on również uprawniony do nauczania innych instruktorów Parelli.

    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.