Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Bez kategorii  >  Bieżący Artykuł

KAROLINA KARWOWSKA NAJLEPSZA Z POLAKÓW W BELGII

W dniach 24-27.04.2014 reprezentacja Polskiej Kadry Narodowej w Paraujeżdżeniu…

 

KAROLINA KARWOWSKA na Emolu; foto: arch.KK

 W dniach 24-27.04.2014 reprezentacja Polskiej Kadry Narodowej w Paraujeżdżeniu startowała na zawodach międzynarodowych CPEDI*** Moorsele w Belgii.

Najlepsze wyniki spośród polskich zawodników uzyskała para trenowana przez Natalię Kozłowską: Karolina Karwowska i Emol (63,6% i 61%). Dzięki tak dobrym rezultatom Karolina zdobyła minimum kwalifikacyjne na tegoroczne Mistrzostwa Świata w Normandii we Francji. Start zapewnił sobie również Mariusz Woszczek na Ingrii (60,9%). Trzeci nasz reprezentant, Tomasz Zdańkowski na Rimelu, zdobył kwalifikację już podczas ubiegłorocznych Mistrzostw Europy. O prawo startu we Francji musi natomiast powalczyć jeszcze Magdalena Cycak, której w Moorsele do progu 60%, zabrakło zaledwie 0,6%.

 

Nasza ekipa: Od lewej – górny rząd: Luiza Rębkowska, Mariusz Woszczek, Magdalena Cycak, Tomasz Zdańkowski; rząd dolny: Karolina Karwowska, Natalia Kozłowska i Robert Lambert (opiekun Magdy); foto: arch.KK

 

    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.