Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Bez kategorii  >  Bieżący Artykuł

JEST LISTA KONI NA TEGOROCZNĄ AUKCJĘ PRIDE OF POLAND

Dzisiaj (6 maja) w siedzibie Agencji Nieruchomości Rolnych odbyła się konferencja…

Konferencja w ANR; foto: KATARZYNA KALINOWSKA

Konferencja w ANR; foto: KATARZYNA KALINOWSKA

Dzisiaj (6 maja) w siedzibie Agencji Nieruchomości Rolnych odbyła się konferencja, na której przedstawiono listę koni wytypowanych do tegorocznej aukcji PRIDE of POLAND oraz do Summer Sale.

Karol Tylenda – wiceprezes ANR-u w towarzystwie Witolda Strobla, rzecznika prasowego oraz Moniki Szpury, która po Annie Stojanowskiej objęła posadę głównego specjalisty ds. hodowli koni, przedstawili listę 57 koni przeznaczonych do sprzedaży. Lista została ułożona alfabetycznie z podziałem na: Stadnina Koni w Janowie Podlaskim, Stadnina Koni w Michałowie, Stado Ogierów w Białce oraz konie hodowli prywatnej.

Zdjęcia do katalogów rozpoczną się w maju, a pełna lista zostanie zamieszczona m.in. w TUTTO ARABI, kwartalniku zajmującym się promocją koni własności prywatnej.

Gospodarze konferencji z dumą podkreślali, że przewidują wielki sukces Dni Konia Arabskiego oraz XLVII Pride of Poland, które w sierpniu odbędą się w Janowie Podlaskim. Czas pokaże…

Tekst i foto:

KATARZYNA KALINOWSKA/ hejnakon.pl

Poniżej lista koni na aukcję w Janowie :

 

F1

F1

F2

F2

F3

F3

F4

F4

F5

F5

    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.